color_black_R_LOGO_INVERAY_150x20

Award-winning gel polishes of the highest quality · Natural body care cosmetics · Rejuvenating hand cosmetics · Devices and tools

AUTUMN COLLECTION

The art of autumn beauty

Jesień to szalona artystka. Maluje liście na drzewach i nadaje światu wyjątkowych barw.

Niczym Fangor, Nowosielski czy Munk – tworzy prawdziwe dzieła sztuki. 

Stań się artystą tak jak jesień i zmaluj prawdziwe dzieła sztuki na swoich paznokciach. 

See our offer

Inveray

INVERAY – polski producent profesjonalnych wegańskich lakierów hybrydowych i żeli budujących wolnych od 12 powszechnie stosowanych substancji uczulających i podrażniających. 

W Inveray zależy nam na tym, aby każda stylistka paznokci mogła wybrać produkt o możliwie najbezpieczniejszym składzie i najwyższej jakości, który wesprze jej pracę, a także będzie chronił i dbał o skórę dłoni i płytkę paznokcia.

Laboratorium Inveray opracowało innowacyjną formułę lakierów hybrydowych i żeli budujących 12-free-of, która nie zawiera substancji takich jak: HEMA, di-HEMA TMHDC, fosforan trifenylu, żywica formaldehydowa, etylotosylamid, formaldehyd, parabeny, kamfora, toulen, ksylen, DBP, substancji zapachowych, zachowując jednocześnie najwyższą jakość oraz trwałość lakierów hybrydowych, baz oraz topów hybrydowych, a także żeli budujących. 

W ofercie Inveray znajdują się również bazy oraz topy hybrydowe, z czego każdy z tych produktów został stworzony w formule 12-free-of. Są one samopoziomujące się i uzupełniają nierówności we wcześniej położonych warstwach lub płytce paznokcia. Będąc producentem lakierów do paznokci zadbaliśmy o to, aby manicure i pedicure wykonany naszymi produktami zachowywał swoją trwałość i połysk do ponad 21 dni.

Awards · Press

The Inveray brand has been awarded and appreciated many times in prestigious industry competitions, and above all by our customers.

Manicure pielęgnacyjny, czyli nowa filozofia wykonywania manicure hybrydowego i żelowego.

W Inveray podchodzimy do wykonywania manicure i pedicure hybrydowego i żelowego kompleksowo z dbałością zarówno o płytkę paznokcia, jak i o skórki i skórę dłoni. 

Jako pierwszy producent lakierów hybrydowych zadbaliśmy o luksusowy manicure oparty na odżywianiu i ochronie płytki paznokcia. Laboratorium Inveray stworzyło innowacyjną technikę pielęgnacyjną podczas wykonywania manicure i pedicure, polegającą na zakraplaniu eliksirów Inveray pod płytkę paznokcia po zakończonym zabiegu. Ten wyjątkowy proces powoduje bardzo szybką odbudowę i regenerację płytki paznokcia. Również po zdjęciu stylizacji, wystarczy kropla eliksiru pod oraz na płytkę, by paznokcie odzyskały piękny wygląd.

Dopełnieniem manicure pielęgnacyjnego jest  spektakularne Intensive Rebuilding Serum z wysoką zawartością Bambusa Morskiego. Bambus Morski blokuje przenikanie promieni światła niebieskiego (HEV), który emitowany jest m.in. przez lampę do utwardzania hybrydy i chroni przed przyspieszonym procesem fotostarzenia.

catalog

Click on the cover to view our catalog in PDF format online, you will find  information about our cosmetics and products, the catalog also includes a palette of available colors of gel polishes and tables of SKU / EAN codes

You can also download the high-resolution catalog here:  DOWNLOAD (224 MB)

Produkujemy nie tylko lakiery hybrydowe, ale również płyny i preparaty do manicure i pedicure. 

Zgodnie z filozofią pielęgnacyjnego manicure zadbaliśmy o to, aby płyny i preparaty potrzebne podczas wykonywania manicure i pedicure były jak najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdują się również oliwki do pielęgnacji skórek, Cleanery, Removery, preparat do zmiękczania skórek, czy produkty do dezynfekcji dłoni i powierzchni w salonie kosmetycznym. Będąc producentem zarówno lakierów do paznokci, jak i płynów i preparatów mamy wpływ na najwyższą jakość surowców oraz jak najlepsze  składy poszczególnych produktów.